FİRMA PROFİLİ

 

 

 

 

KONYA ŞEHİR HALI YIKAMA; Konya'da halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

" Arkamızda ; Bizi Eleştirilen Değil, Teşekkür Eden Mutlu Müşteriler Bırakıyoruz" Prensibi ve " Halılarınız Kendini Yeni Hissedecek " sloganıyla, profesyonel hizmet sunuyoruz.

Yıkadığımız Halı, Battaniye ve Yorganı Beğenmezseniz Ücretsiz Tekrar Yıkıyor ve Evinize Teslim Ediyoruz.

Firmamızda halılarınız uzman personelimiz tarafından son teknoloji otomatik halı yıkama makinası kullanılarak bitkisel temizlik ürünleri ile yıkanmaktadır. Anne baba yadigarı kilimlerinizi ve halılarınızi renkleri karıştırılmadan özenle yıkamaktayız..

Yorgan ve battaniyelerinizi büyük tip makinalarda bitkisel temizlik ürünleri ile yıkıyoruz. Yün yorgan ve battaniyeleri, pike yorgan ve battaniyeleri, elyaf yorgan ve battaniyeleri hijyenik ve özenle yıkamaktayız..

Ev ve iş yerlerinizdeki halı, yolluk ve halıfılekslerinizi bitkisel temizlik ürünleri ile yıkanmaktayız. Cami, okul, yurt, kurs ya da resmi dairede kullanılan ancak yerinden kaldırılıp taşınması zahmetli olan halılarınız için üzülmeyin. Bir telefonla gelir yerinde tertemiz yıkar ve teslim ederiz.

Perdelerinizi yerinden söküyor, bitkisel temizlik ürünleri ile yıkıyor ve yerine takıyoruz.

Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edindik. Hijyenik temizlik, ekonomik fiyat ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmetimize devam ediyoruz.


ARA

WHATSAPP